Rodinné domy


Pokud potřebujete postavit hrubou stavbu, dům na klíč nebo provést menší či větší rekonstrukci, jste u firmy Činčala na správné adrese. Se všemi uvedenými činnostmi máme bohaté zkušenosti. Využíváme jak moderní, tak také tradiční materiály dle přání zákazníka. Dokážeme si poradit s nejrůznějšími problémy, které mohou během stavby nebo rekonstrukce nastat. Máme zázemí vlastní štěrkovny, lešení a potřebného technického vybavení.
Níže naleznete příklady již realizovaných staveb.

Kompletní rodinný dům - Mikulov

Novostavba rodinného domu za využití moderních technologií a moderních materiálů. Předmětem dodávky byla nejprve hrubá stavba a následně také dodávky zateplení, vnitřních omítek, sádrokartonových příček a obkladů.

Druhá etapa prací - Mikulov

Po příznivých zkušenostech s naší firmou klient uzavřel smlouvu na dodávku vnitřních omítek, obkladů, sádrokartonových prvků, lité podlahy a zateplení domu.

Hrubá stavba - Mikulov

Novostavba domu s využitím půdních prostor pro bydlení. Součástí domu je i zimní zahrada a balkon.

Kompletní stavba rodinného domu - Rakvice

Novostavba rodinného domu. Dodávka obsahovala hrubou stavbu včetně střechy, komínového systému Schiedel, podlah, vnitřních omítek, obkladů.

Radikální přestavba vinného sklepa - Valtice

Skutečnou výzvou byla radikální přestavba vinného sklepa ve Valticích. Původně se jednalo pouze o sklep s nadzemní vstupní částí, která již byla ve velice špatném stavu. Při přestavě byl rozbrán vrch nadzemní části a nad sklepem byla postavena obyvatelná nástavba, u které je využito i podkroví. Současně byla rekonstruována lisovna.