Půjčovna - lešení


V nabídce naší půjčovny naleznete lešení dvou typů. Prvním a nejvíce zastoupeným je rámové lešení Profitech firmy Altrad Baumann. Druhým lešením, které nabízíme, je dílcové lešení Haki. Zákazník má možnost si zvolit, zda si lešení postaví ve vlastní režii nebo si pronajme lešení včetně postavení nebo i rozložení či přepravy. Tyto služby zajišťujeme pro rámové lešení Profitech.
Rámové lešení má výhodu velice rychlé a snadné stavby a rozložení, zvláště za předpokladu, že se jedná o budovy obdélníkového nebo čtvercového tvaru. S členitostí narůstá i obtížnost montáže. Pomocí rámového lešení s použitím různých doplňků lze však postavit lešení prakticky kamkoliv. Důležitá je únosnost podkladu, ale i možnost kotvení. Do výšky 6m je možno rámové lešení zajistit opěrnými tyčemi. Při větších výškách je nezbytně nutné lešení k budově kotvit pomocí kotvících ok a hmoždin.

Naše reference


Naše firma již realizovala řadu úspěšných akcí. Stavba lešení kolem rodinných domů či panelových domů není obvykle ničím zajímavá. Zde uvádíme některé zajímavé akce, podle nichž je vidět, jak široké spektrum má právě rámové lešení.